Czarnoprochowiec poszukiwany od zaraz

0
364

Oto kolejna odsłona planu depopulacji europejskich społeczeństw. Odpowiedzią Komisji Europejskiej na islamski atak z 13 listopada przeprowadzony w Paryżu jest całkowite rozbrojenie obywateli.

W środę (18 listopada) Komisja Europejska przedstawiła plan zaostrzający kontrolę broni palnej. Zakłada on m.in. uniemożliwienie zwykłym, praworządnym obywatelom dostępu do wybranych modeli broni samopowtarzalnej. A jest ona wykorzystywana w celach sportowych, jak i do samoobrony.

​​Atak Komisji Europejskiej z 18 listopada porównać można tylko z zamachem na broń w rękach obywateli w wykonaniu lewackich totalitaryzmów znanych nam z historii. W obliczu zwiększonego zagrożenia atakami terrorystów rodem z Bliskiego Wschodu, Komisja chce NAS rozbroić. (Pamiętajmy, że)Ten kto chce rozbroić planuje zniewolić, a często zabić. Trzeba zdecydowanie powiedzieć MOLON LABE biurokracji EU. Bandyci zawsze chcą nas skrzywdzić, ale ich chęci są niebezpieczne dopiero gdy zostaniemy rozbrojeni – mówi Jacek Hoga, prezes Fundacji Ad Arma.

W tej sytuacji należy bardzo poważnie rozważyć możliwość zaopatrzenia się w całkowicie legalną w Polsce broń czarnoprochową, która celnością i skutecznością dorównuje broni współczesnej. Różni się od niej, co jest ważne, szybkostrzelnością i techniką załadowania kolejnych ładunków.

na podstawie: www.pch24.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here